Červenec 2013

UHERSKÁ zeď

24. července 2013 v 22:42 | MAKY.OREL

MIŠMAŠ zeď

24. července 2013 v 22:42 | MAKY.OREL

DÁMSKÁ zeď

24. července 2013 v 22:41 | MAKY.OREL

FAN zeď

24. července 2013 v 22:41 | MAKY.OREL

LITERÁRNÍ zeď

24. července 2013 v 22:40 | MAKY.OREL

ART zeď

24. července 2013 v 22:40 | MAKY.OREL

Naše zdi

24. července 2013 v 22:32 | MAKY.OREL
Zde je přehled našich zdí, které můžete chodit okukovat a značkovat. Aby tu nebyl bordel, máme v tom totiž systém! Pokud najdete ve zdi nějakou chybu NAHLAŠTĚ JI SEM. Pokud už ve zdi jste, neváhejte si zkopírovat naše hovadské ikonky, které najdete v zápatí blogu! A pokud chcete zeď stavět aktivně, můžete se stát CIHLOU nebo BOŘKEM!

1, Art

2, Počtení

3, Fanblog

4, Dámy, dívky a styl

5, Mišmaš

6, Salámista


Jak si vyrobit ikonku?

24. července 2013 v 22:29 | MAKY.OREL
Jelikož nejsme všichni graficky zdatní, stejně jako ne všichni umí vařit a plést rybí copy, připravili jsme pro vás i snadný návod, jak si v případě krize takovou ikonku podle našich regulí vyrobit. Není to nic těžkého a pokud tu chcete být, i jednoduchá ikonka vám může postačit. Navíc si jakoukoli ikonku můžete od nějakého grafika, který je vyrábí, nechat udělat nebo stáhnout :) Takže chceme po vás ikonku 100x35 - to je velikost odpovídající následující sérii ikonek.

x x x x

Ty si můžete stáhnout, ozdobit a poté nám je poslat jako vaše vlastní. Můžete do nich dopsat jen přezdívku, blog nebo do nich dát nějaký obrázek. Stačí vám na to i Malování, v lepším případě pokud si chcete víc hrát tak Gimp. Připravujeme pro vás také balíčky ikonek ke stažení a když už jsme v tom... Tak vám přidáme pár odkazů na ikonky, které můžete využít :)

Odkazy na ikonky

09/ http://adduullkka.blog.cz/0903/buttonky - různé motivy (pozor, ne všechny mají velikost 100x35)
11/ ...

On-line editory

01/ http://makegif.com/home - Vyrobte si animovanou ikonku, stačí nahrát obrázky a do okýnka pro velikost napsat 100x35 - pak stačí si pohrát! :)
02/ http://gifmaker.me/ - v položce canvas size si navolíte 100x35, navolíte rychlost výměny obrázků, nahrajete si jaké chcete a zvolíte pořadí - pak stačí klepnout na create
03/ ...

Chcete být Bořek?

24. července 2013 v 22:29 | MAKY.OREL
Chcete se stát správcem zdi? Být dalším opeřencem, chlupáčem či holátkem v partě, která tvoří finální podobu zdi? Není nic snažšího než napsat svůj "stručný životopis" na téma: "Proč chci být Bořek?", na mail MAKY.OREL@seznam.cz - bereme spolehlivé lidi, kteří si najdou chvilku času na zdění a ta chvilka opravdu nemusí být dlouhá a klidně může být i velice nepravidelná. Já totiž vím, co to je, když není čas.
Naši Bořci mají menší privilegia, aby neřekli, že z toho nic nemají - svoje vlastní ikonky si můžou na zdi dát, kam chtějí. A navíc mají vlastní speciální dekret, alias ujetou Bořikonu, se kterou se můžou chlubit. A na Zdi pak můžou kromě přidávání nových ikonek vymyslet klidně nějakou soutěž, psát tu updaty a jiné statistické články o novinkách na Zdi. Takový běžný adminovský výčet práv.


Došla nám malta?

24. července 2013 v 22:28 | MAKY.OREL
Našli jste někde ve zdi chybu? Zmizela ikonka, blog je zrušený, nefunguje odkaz? Neváhejte nám napsat! Chyba se stane a je lidská, a proto ji tím spíš rádi opravíme hned, jak to bude možné! Do komentářů nám napiště konkrétní problém a v případě nefunčních ikon přidejte i přesnější popis, kde a hlavně ve které naší zdi se nachází a jak vypadá, abychom ji rychle našli :)

Co je Zeď?

24. července 2013 v 22:17 | MAKY.OREL
Zeď je nový projekt pod taktovkou starého známého vOrla inspirovaný dnes nejspíš již dávno zapomenutým stavitelským počinem členů starého layforu. Má za cíl postavit zeď z ikonek blogů - jedno jakých, jedno jak starých, jedno čích. Má za úkol hlavně potěšit oko a shlédnout fascinující galerii ikonek z celého našeho serveru, ale také propagovat vás samotné. Čím zajímavější ikona, tím spíš vás někdo navštíví. Protože všechny naše ikony klikají a vedou právě na vaše blogy!

Je to úplně prosté. Shromáždíme vaše ikonky, dáme vám možnost prohlédnout si jakési jejich muzeum a zároveň získat nové čtenáře na základě tak drobné reklamy založené výhradně na estetice. Nechceme za to nic, naopak vy získáte! Přidat se k nám je jednoduché jako facka, tak nám jednu vražte :) Pokud chcete, aby tu visela i vaše ikonka, stačí se...

PŘIHLÁSIT PRÁVĚ ZDE!


Přihlásit se může skutečně kdokoli z blog.cz a můžete přihlásit i více svých blogů - jedno jestli jich máte 20 nebo 2. Ikonky budeme přidávat podle času přihlášky, protože je to tak nějak nejvíc fér opatření. Ale kdo není nahoře, nesmutní - to, co láká oči, je vzhled vaší ikonky, nikoli místo! Buďte kreativní! Ikonky se uloží do galerie Zdi, aby byly zazálohované v případě nějaké pohromy, poté budou vloženy do příslušné zdi a opatřeny odkazem na váš blog.

Podrobnosti najdete po kliknutí na odkaz u přihlášky - moc jich není, tak čtěte pečlivě. Těšíme se na všechny vaše příspěvky a ikonky především. Tak více neváhejte a stavte s námi!