Jak si vyrobit ikonku?

24. července 2013 v 22:29 | MAKY.OREL
Jelikož nejsme všichni graficky zdatní, stejně jako ne všichni umí vařit a plést rybí copy, připravili jsme pro vás i snadný návod, jak si v případě krize takovou ikonku podle našich regulí vyrobit. Není to nic těžkého a pokud tu chcete být, i jednoduchá ikonka vám může postačit. Navíc si jakoukoli ikonku můžete od nějakého grafika, který je vyrábí, nechat udělat nebo stáhnout :) Takže chceme po vás ikonku 100x35 - to je velikost odpovídající následující sérii ikonek.

x x x x

Ty si můžete stáhnout, ozdobit a poté nám je poslat jako vaše vlastní. Můžete do nich dopsat jen přezdívku, blog nebo do nich dát nějaký obrázek. Stačí vám na to i Malování, v lepším případě pokud si chcete víc hrát tak Gimp. Připravujeme pro vás také balíčky ikonek ke stažení a když už jsme v tom... Tak vám přidáme pár odkazů na ikonky, které můžete využít :)

Odkazy na ikonky

09/ http://adduullkka.blog.cz/0903/buttonky - různé motivy (pozor, ne všechny mají velikost 100x35)
11/ ...

On-line editory

01/ http://makegif.com/home - Vyrobte si animovanou ikonku, stačí nahrát obrázky a do okýnka pro velikost napsat 100x35 - pak stačí si pohrát! :)
02/ http://gifmaker.me/ - v položce canvas size si navolíte 100x35, navolíte rychlost výměny obrázků, nahrajete si jaké chcete a zvolíte pořadí - pak stačí klepnout na create
03/ ...
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Soreia | creyativite Soreia | creyativite | Web | 13. srpna 2014 v 20:07 | Reagovat

Giffysnap.com ke tiež super editor :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama