Chci stavět!

22. října 2013 v 22:36 | MAKY.OREL
Zde přijímáme vaše přihlášky, alias cihly do naší zdi. Chcete být součástí? Chcete být cihlou? Kapkou v moři a přece tak důležitým? Nenechejte nám to spadnout a čtěte dál jak na to...

Zaprvé je nutné dodržet požadavky na ikonku - aby se nám zeď stavěla dobře. Posílejte pouze ikonky velikosti 100x35 (100 pixelů šířka, 35 pixelů výška)!!! Pokud nevíte, jak takovou ikonku vytvořit, klikněte a my vám pomůžeme... Na tento prostor můžete vmáčknout úplně cokoli - necháme to plně na vaší fantazii a ikony můžete posílat jak ve formátu jpg, gif tak png. Velikost není mimochodem zvolena náhodně - je to univerzální velikost ikonek přesně pasující do okénka propagace na blogu. Ikonky jiné velikosti nebudou bohužel přijaty. Dále pak přinejmenším zatím bereme pouze blogy z blog.cz, to mějte také na paměti.

A celá přihláška? Je to úplně jednoduché. Chceme po vás velice málo:
1, přezdívku (využijte klidně jen kolonku v komentáři)
2, váš blog (využijte klidně jen kolonku v komentáři)
3, kategorie vašeho blogu (jaké jsou, čtěte dole)
4, URL adresu vaší ikonky (formát a velikost podle pravidel výše!!!)

Jak URL adresu vaší ikonky zjistit? Ikonu vložte na internet - do galerie blogu nebo kamkoli jinam, kde se dá uložit obrázek. Kliknete na ikonku pravým tlačítkem myši a dáte buď "Kopírovat URL adresu obrázku" nebo "Otevřít obrázek v novém okně/záložce" a tam si v liště prohlížeče zkopírovat jeho adresu. Tu pak stačí vložit do komentáře. A pokud váš komentář padne do spamu, tak ho samosebou nemusíte psát znovu - my vám ho odspamujeme :)


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A aby v tom nebyl bordel, tak budeme stavět tématické zdi. Kategorií zdí nebude moc, rozhodli jsme se tedy pro následující a vyberte si prosím pouze jednu kategorii (kdo vybere víc, bude šoupnut do jedné podle uvážení vOrla):
1, Art (tedy fotografie, kresba/malba, grafika, sochařina i šperkařství, šití, keramika a jiné tvoření)
2, Počtení (povídky, fanfiction, básně, fejetony, deníky, úvahy... psaná tvorba včetně knižních recenzí)
3, Fanblog (jednoduché - celebrity, týmy, osobnosti, které milujeme a spamujeme o nich)
4, Dámy, dívky a styl (móda, krása, deníček, kosmetické recenze, vztahy, životní styl, diety atd.)
5, Mišmaš (alias věnuju se na blogu všemu možnému tvořivému výše a nemůži si jedno vybrat)
6, Salámista (nehodím se nikam, jsem moc originální, mám specifické hobby, takže si vyberu tohle)

Pokud se stane, že budete chtít ikonu změnit, není problém (ale nedělejte nám to laskavě každý týden!) - napište nám opět sem stejný komentář jako při přihlášení a nahoru připište heslo "VÝMĚNA IKONY". Nové ikony mají přednost před měněním starých! Jakmile se vaše ikona dostane do zdi, váš komentář zmizí, aby tu nebyl brajgl :)

A pokud chcete být stavitelem Zdi alias Bořkem a aktivně pomáhat přímo uvnitř, tak skočte SEMKA a můžete v týmu. Sháníme schopné, fajn lidi, co si najdou trochu pravidelného času :)

Každý kdo se do zdi dostane - takže všichni :) - si může na blog zkopírovat naši ujetou ikonu "JSEM CIHLA" nebo pouze malou ikonu zdi. Budeme vděční, když Zeď rozšíříte do světa!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama