Prosinec 2013

ZEĎ 2013

30. prosince 2013 v 15:30 | Tým Zdi
Velevážené publikum - díky vaší přičinlivosti a našemu poctivému stavění, vám můžu představit Zeď roku 2013!


Jsou to všechny ikony, které jste nám poslali a posílejte dál! Každá cihla dobrá! Vaše práce bude odměněna ujetou ikonou "Jsem cihla" a rozmnožíte řady. Jednou uděláme opravdu velkouuu Zeď. Přidejte se - právě teď!

Chci stavět!

30. prosince 2013 v 15:27 | Tým Zdi
Zde přijímáme vaše přihlášky, alias cihly do naší zdi. Chcete být součástí? Chcete být cihlou? Kapkou v moři a přece tak důležitým? Nenechejte nám to spadnout a čtěte dál jak na to...

Zaprvé je nutné dodržet požadavky na ikonku - aby se nám zeď stavěla dobře. Posílejte pouze ikonky velikosti 100x35 (100 pixelů šířka, 35 pixelů výška)!!! Pokud nevíte, jak takovou ikonku vytvořit, klikněte a my vám pomůžeme... Na tento prostor můžete vmáčknout úplně cokoli - necháme to plně na vaší fantazii a ikony můžete posílat jak ve formátu jpg, gif tak png. Velikost není mimochodem zvolena náhodně - je to univerzální velikost ikonek přesně pasující do okénka propagace na blogu. Ikonky jiné velikosti nebudou bohužel přijaty. Dále pak přinejmenším zatím bereme pouze blogy z blog.cz, to mějte také na paměti.

A celá přihláška? Je to úplně jednoduché. Chceme po vás velice málo:
1, přezdívku (využijte klidně jen kolonku v komentáři)
2, váš blog (využijte klidně jen kolonku v komentáři)
3, kategorie vašeho blogu (jaké jsou, čtěte dole)
4, URL adresu vaší ikonky (formát a velikost podle pravidel výše!!!)

Jak URL adresu vaší ikonky zjistit? Ikonu vložte na internet - do galerie blogu nebo kamkoli jinam, kde se dá uložit obrázek. Kliknete na ikonku pravým tlačítkem myši a dáte buď "Kopírovat URL adresu obrázku" nebo "Otevřít obrázek v novém okně/záložce" a tam si v liště prohlížeče zkopírovat jeho adresu. Tu pak stačí vložit do komentáře. A pokud váš komentář padne do spamu, tak ho samosebou nemusíte psát znovu - my vám ho odspamujeme :)